Koszty

Brak miesięcznych kosztów członkostwa. Zainwestuj we własny sprzęt i oszczędzaj pieniądze w czasie.
Chociaż członkostwo w siłowni reklamuje się jako niedrogie, prawda jest taka, że ​​z czasem członkostwo będzie kosztować setki dolarów. W ciągu zaledwie 1 roku członkostwo w wysokości około 100 zł miesięcznie będzie Cię kosztować sporo – i nie możesz niczego zatrzymać. Za tę samą inwestycję możesz kupić zestaw regulowanych hantli Ironmaster, aby zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę i uzyskać niesamowite rezultaty!

24/7

Twoja domowa siłownia jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tam idzie połowa sukcesu, jakim jest chodzenie na siłownię. Wyeliminuj tę przeszkodę, ćwicząc w zaciszu własnego domu. Nie musisz się już martwić o harmonogramy i godziny zamknięcia siłowni – Twoja domowa siłownia jest gotowa na Twoją wizytę. Nie musisz tracić czasu na podróżowanie do i z siłowni. Nie zawsze możesz mieć tyle szczęścia, że ​​masz w pobliżu lokalną siłownię. A nawet krótka przejażdżka może skrócić Twój dzień o ponad 15 minut. Czas spędzony na jeździe do iz siłowni to czas, który mógłbyś wykorzystać na treningu.

Nigdy nie musisz dzielić się sprzętem ani czekać na otwarcie stacji

Gdy zaczniesz rutynowe podnoszenie ciężarów, może to być frustrujące, gdy będziesz musiał przestać. Posiadanie własnej siłowni w domu oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał zatrzymywać się, aby inni mogli ponownie skończyć swoje zestawy lub dopasować maszyny do Ciebie. Twoje maszyny i urządzenia będą zawsze gotowe i dostępne tylko dla Ciebie. Możesz chrząkać, krzyczeć lub działać tak, jak chcesz, bez zażenowania.
Czasami to ostatnie powtórzenie wymaga trochę hałasu, aby się wypchnąć. Rób to z zapałem, gdy pracujesz w domu, bez „alarmów” lub publiczności do oceny.

Możesz nosić, co chcesz.

Jedną z najlepszych rzeczy w ćwiczeniu we własnej domowej siłowni jest to, że nie obowiązuje dress code. Ćwiczenia nie polegają na tym, by patrzeć na rolę – chodzi o odgrywanie roli. Trenuj w czymkolwiek, co zapewni ci wygodę, bez martwienia się o dopasowanie lub modę.

Możesz słuchać ulubionej muzyki motywacyjnej lub dowolnego programu telewizyjnego.

Bądźmy szczerzy – na siłowni nosisz słuchawki tylko dlatego, że czujesz, że musisz. Zostaw kable w kurzu i włącz muzykę lub pokaż się, aby trening był przyjemniejszy i bardziej spersonalizowany.

Możesz wyposażyć swoją siłownię w dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebujesz.

Wejście na salę gimnastyczną, na której znajduje się wiele maszyn dla wielu grup mięśni, może być bardzo przytłaczające. Wyeliminuj zamieszanie dzięki ukierunkowanym i regulowanym maszynom oraz sprzętowi dostosowanemu do Twoich potrzeb treningowych.

Trenuj, gdy dzieci śpią lub bawią się bez konieczności posiadania opiekunki.

Bycie rodzicem wiąże się z wyrzeczeniami – nie pozwól, aby rutynowe podnoszenie ciężarów było jednym z nich. Ćwiczenia w domu pozwalają być w pobliżu i być dostępnym, gdy dzieci śpią lub w domu z tobą. Nie ma potrzeby opieki nad dziećmi ani płacenia więcej za siłownie z usługami opieki nad dziećmi. Ponadto, pozwalając swoim dzieciom widzieć, jak ćwiczysz i dokonywać lepszych wyborów dotyczących stylu życia, może zainspirować je do bycia zdrowymi i bardziej aktywnymi.

Możesz pochwalić się swoim niesamowitym stylem życia znajomym i wzbudzić w nich zazdrość.

Ćwiczenia w domu sprawiają, że Twój sprzęt na siłownię jest gotowy, gdy jesteś. Zaangażowanie w ten proces i zdrowy styl życia we własnym domu przyniesie Ci takie rezultaty, których wszyscy zauważą i będą im zazdrościć. Dzięki regulowanemu sprzętowi Twoje ciężary rosną wraz z Tobą – dzięki czemu są skuteczne na każdym etapie Twojej przygody z ćwiczeniami.

Czy można osiągnąć świetne efekty na domowej siłowni?

Chociaż zakup sprzętu do domowej siłowni z góry może wydawać się kosztowną opcją, prawda jest taka, że ​​inwestycja ta na dłuższą metę pozwoli zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Dobrze zaprojektowana waga wytrzyma lata, a regulowane komponenty sprawiają, że sprzęt można dostosować do różnych rutynowych czynności w miarę postępów. Domowe siłownie są zawsze dostępne i gotowe, gdy jesteś, i pozwalają ćwiczyć w najbardziej komfortowym i spersonalizowanym środowisku – własnym domu!

Czy jesteś gotowy, aby dokonać inwestycji i zmienić swoje życie? Kup sprzęt z linii regulowanych hantli, kettlebell i ławek Ironmaster, aby wyposażyć swoją domową siłownię w najlepsze w branży. Nasza opatentowana technologia, mocna konstrukcja i systemy regulacji ciężaru sprawiają, że nasz sprzęt jest najbezpieczniejszym i najlepszym wyborem do posiadania domowej siłowni, która to wszystko. Kup bezpośrednio i oszczędzaj już dziś!